Žiedų dėžutė

Šiandien mūsų mokyklą pasiekė tūkstančiai žiedų, vaisių ir daržovių sėklų, kuriasmums dovanoja Asėja aistra auginti.Dėkojame už tokią gausybę įvairių sėklų, kurias mokiniai augins patys!

ŠIRDYSE SU UKRAINA

Jau mėnuo kaip mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai savo širdimis palaiko Ukrainos vaikus ir visus žmones bei bendrą vertybę – laisvę. Dalyvavome Ukrainos palaikymo iniciatyvoje ,,Laisvės apyrankė“ ir pilietinėje  akcijoje ,,Gyvasis tautos žiedas”, kurių metu supynėme laisvės apyrankę ir subūrėme vientisą mokinių ir mokytojų žiedą. Mokykloje mokiniai piešė Lietuvos vardą…

DRAUGIŠKOS TARPMOKYKLINĖS TINKLINIO VARŽYBOS

2022-03-25 Vilniaus r. Nemenčinės Konstantino Parčevskio gimnazijos stadione vyko draugiškos tarpmokyklinės tinklinio varžybos. Dalyvavo Nemenčinės Konstantino Parčevskio gimnazijos, Nemenčinės Gedimino gimnazijos ir mūsų mokyklos 8 klasės mokiniai. Mūsų mokyklos mokiniai iškovojo I-ąją vietą. Sveikiname 8-os klasės mokinius!