IŠVYKA Į LIETUVOS NACIONALINĖ MARTYNO MAŽVYDO BIBLIOTEKĄ

Sausio 25 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai lankėsi Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriuje. Vaikai dalyvavo renginyje „Tėtis skaito“ ir klausėsi pasakos „Melagių pilis“, kurią skaitė poetas Vytautas Stankus. Išklausę pasakos ir pabendravę su poetu,  vaikai susipažino su bibliotekos istorija, apžiūrėjo bibliotekos erdves. Mažųjų erdvėje vaikai turėjo…

Tęsti skaitymą

ŠAUNIAUSIA MOKYKLOS SKAITOVĖ

Šiais mokslo metais mokykloje išrinkta geriausia 5–10 klasių skaitovė – 5 klasės mokinė Laura Bedalytė. Mokinė kartu su savo lietuvių kalbos mokytoja vyko į Lietuvos meninio skaitymo konkurso rajono etapą, kuriame varžėsi su 28 geriausiais rajono 5–8 klasių skaitovais. Sveikiname Laurą ir dėkojame už mokyklos garsinimą!

Tęsti skaitymą

PROJEKTINĖS VEIKLOS ,,KURIAME PASAKAS“

Šiais mokslo metais nelyginės klasės pradėjo mokytis pagal atnaujintas bendrąsias ugdymo programas. Programos įpareigoja ugdyti septynias kompetencijas ir per pamokas vykdyti patyriminį mokymą, todėl 5 klasės mokiniai per lietuvių kalbos pamokas, skaitydami liaudies ir literatūrines pasakas, vykdė ir projektines veiklas ,,Kuriame pasakas“. Penktokėliai patys kūrė pasakaites, jas iliustravo, o mokytoja…

Tęsti skaitymą

KAIP POZAVO SIGNATARAI IR SIGNATARĖS?

Angelų takais #mokiniai Sausio 17 dieną  devintos ir dešimtos klasės mokiniai apsilankė Signatarų namuose. Šio interaktyvaus užsiėmimo metu mokiniai tyrinėjo unikalią Signatarų namų nuotraukų kolekciją, ieškojo istorinių faktų, asmenybių, reiškinių. Aiškinosi, kuo fotografavimo procesas ir pozavimas signatarų laikais skyrėsi nuo fotografavimo šiandien. Taip pat mokiniai dalyvavo ,,signatariškoje“ fotosesijoje. Antroje edukacijos…

Tęsti skaitymą

KODĖL SVARBU NEŠIUKŠLINTI?

#mokiniai Devintos klasės mokiniai parengė ir pristatė trečios klasės mokinukams projektą ,,Kodėl nereikia šiukšlinti?“. Atliekų tvarkymo problema aktuali šiuolaikiniam jaunimui, todėl pranešime buvo įvardintos grėsmės – kokia bus mūsų ateitis, jei šiukšlinsime ir nerūšiuosime bei nemesime šiukšlių į spalvotus konteinerius. Devintokai parengė klausimyną ir už teisingus atsakymus vaišino skanėstais atidžiai…

Tęsti skaitymą

MUZIKOS IR TECHNOLOGIJŲ INTEGRUOTŲ PAMOKŲ CIKLAS „MUZIKOS INSTRUMENTO KELIAS“

Integruotų pamokų metu penktokai kartu su muzikos ir technologijų mokytojomis dar ankstyvą rudenį keliavo į mišką, tyrinėjo netoliese augančių medžių rūšis, sužinojo, kokios medžių rūšys labiausiai tinkamos muzikos instrumentų gamybai, muzikos mokytojos padedami mokėsi išgirsti įvairiausius gamtos garsus, dainavo liaudies dainas, žaidė žaidimus. Iš surinktų šakelių, rudens numargintų lapų, kankorėžių…

Tęsti skaitymą

MOKYKLOJE MINIME SAUSIO 13-ĄJĄ

Sausio 13 dienos paminėjimą pradėjome uždegdami Pergalės žvakutes ne tik savo didvyriams, bet ir tiems, kurie šiandien kovoja už savo Laisvę ir Nepriklausomybę. Visa mokyklos bendruomenė, susikibę už rankų, sugiedojo valstybės himną „Tautišką giesmę“. Mokytojai vedė pilietiškumo pamokas, kuriose prisiminė savo išgyvenimus apie to meto įvykius, rodė dokumentinius filmus apie…

Tęsti skaitymą

KNYGŲ KALĖDOS

Štai ir baigėsi laikas, skirtas nuostabiausiam metų laikui, KALĖDOMS, kai žmonės visame pasaulyje dalinasi meile, šiluma ir džiaugsmu. Mūsų mokykloje, kaip ir kiekvienais metais, buvo organizuojama akcija ,,Knygų Kalėdos“, kurios metu bendruomenė buvo kviečiama dalintis knygomis. Šios „Knygų Kalėdos“ bibliotekai buvo turtingos – biblioteka pasipildė 21 nuostabia knyga. Gavome puikių…

Tęsti skaitymą

PARODA MOKYKLOS BIBLIOTEKOJE

Šiais metais minime Kristijono Donelaičio 310 gimimo metines. Ta proga mokyklos bibliotekoje surengta paroda. Kristijonas Donelaitis – lietuvių grožinės literatūros pradininkas. Išlikęs jo kūrybinis palikimas: 6 pasakėčios ir garsioji poema ,,Metai“, kuri yra išversta į vokiečių, anglų, švedų, čekų, vengrų, latvių, rusų, baltarusių, lenkų, gruzinų, ukrainiečių, armėnų kalbas. Kviečiame aplankyti…

Tęsti skaitymą