MUZIKOS IR TECHNOLOGIJŲ INTEGRUOTŲ PAMOKŲ CIKLAS „MUZIKOS INSTRUMENTO KELIAS“

Integruotų pamokų metu penktokai kartu su muzikos ir technologijų mokytojomis dar ankstyvą rudenį keliavo į mišką, tyrinėjo netoliese augančių medžių rūšis, sužinojo, kokios medžių rūšys labiausiai tinkamos muzikos instrumentų gamybai, muzikos mokytojos padedami mokėsi išgirsti įvairiausius gamtos garsus, dainavo liaudies dainas, žaidė žaidimus. Iš surinktų šakelių, rudens numargintų lapų, kankorėžių bei samanėlių dėliojo besišypsančią saulę, kaip geros nuotaikos, draugiškumo bei vidinės harmonijos ženklą. Grįžę į mokyklą rūšiavo, džiovino gamtinę medžiagą, o vėliau per technologijų pamokas šlifavo, dailino, rišo varpelius, klijavo siūlus, kol medžių šakų sausuoliai virto stebuklingais muzikiniais instrumentais „fėjų lazdelėmis“. Metų pabaigoje, integruotų pamokų ciklą vainikavo Kalėdinio renginio metu atliktas muzikinis kūrinys „Kalėda – pelėda“, pritariant savo rankomis pasigamintais instrumentais.