Taizė Riešėje

Šių metų kovo 19 dieną Bezdonių pagrindinės „Saulėtekio“ mokyklos ir Bezdonių vidurinės mokyklos jaunimas keliavo  Riešės gimnaziją, kurioje vyko tęstinės Taizė Dievo  šlovinimo pamaldos. Riešėje kartu su mumis  svečiavosi Vilniaus vaikų socializacijos centro ir Paberžės vidurinės mokyklos moksleiviai.
Taizės pradžioje Šv. Stanislovo Vyskupo Kankinio bažnyčioje visus pasitiko  klebonas V. Rudis, kuris supažindino visus su Riešės parapija,  kalbėjo apie angelo sargo svarbą mūsų gyvenime.
Po  sveikinimo žodžio  atvykusiam jaunimui,  Riešės moksleivių chorui pritariant, skambėjo bažnytinės giesmės. Po Taizė pamaldų visi smagiai įsitraukė į žaidimą. Po to  dalyviai vaišinosi bendraudami prie agapės stalo.
Grįžome kupini dvasinės ramybės, pasidalinę gerąja patirtimi su kitų mokyklų mokiniais ir mokytojais.

Taize

Tikybos mokytoja Gražina Pirmaitienė