Projektas „Mano Lietuva“, II dalis

Kovo 12-ą dieną mokykloje vyko tęstinė projekto „Mano Lietuva“ antroji dalis. Projekte dalyvaujančių mokyklų (Baltarusijos Respublikos Rimdžiūnų vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba ir Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla) mokiniai piešė piešinius, rašė rašinius, savo mintis, kūrė eiles apie Lietuvą ir paruošė parodas savo mokyklose.

Bezdonių „Saulėtekio“ mokykloje buvo pristatyta Rimdžiūnų vidurinės mokyklos mokinių darbų paroda, o Rimdžiūnų vidurinėje mokykloje – Bezdonių „Saulėtekio“ mokyklos mokinių paroda.

Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, minėjimo metu abi mokyklos susisiekė internetu ir kartu sugiedojo Lietuvos himną.

Bezdonių „Saulėtekio“ mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas pasveikino visus su šia gražia ir svarbia Lietuvai švente.

Rimdžiūnų vidurinės mokyklos direktorė Svetlana Lukšienė pasidžiaugė „Saulėtekio“ mokyklos mokinių paroda.

Pasibaigus minėjimui, abiejų mokyklų mokiniai žiūrėjo Raimundo Banionio meninį filmą „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“.

Šventės metu Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinę mokyklą aplankė garbingi svečiai: „Lietuvių godos“ laikraščio vyriausioji redaktorė Marija Šaknienė, kuri aktyviai dalyvauja projekte „Mano Lietuva“ bei Tarptautinio „Gervėčių“ klubo pirmininkas Alfonsas Augulis, kuris pažadėjo paremti trečiąją  projekto dalį (abiejų mokyklų mokinių kūrybinę stovyklą).

Renginio organizatoriai: Algimantas Baranauskas, Liudmila Švarcienė, Jurgita Kaščiukaitė-Kutkienė.