Raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta“

2019 m. lapkričio 15 d. mūsų mokykloje vyko raiškiojo skaitymo konkursas „Vaivos juosta  2019“.  Šį kartą konkurse dalyvavo 24 dalyviai. Skaitovus vertino komisija: lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Ž. Čiuividienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė G. Snieškienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rymkevičienė.

Konkursą pradėjo patys mažiausi priešmokyklinės grupės auklėtiniai. Mokiniai deklamavo įvairių poetų eilėraščius. Po ilgų komisijos diskusijų  nugalėtojais paskelbti: priešmokyklinės grupės auklėtinis Laurynas Sakalauskas, kuris padeklamavo V. Palčinskaitės eilėraštį  „Bulvė kalbina buroką“,  1-2 klasių grupėje – antrokė Emilija Lauciūtė, kuri deklamavo M. Marcinkevičiaus eilėraštį  „Blusos“ ir  3-4 klasių grupėje ketvirtos klasės mokinė Grėtė Savickytė, ji padeklamavo Z. Gaižauskaitės eilėraštį  „Spalvų virtuvė“.

Sveikiname šiuos mokinius ir linkime sėkmės lapkričio 27 d. atstovaujant mūsų mokyklą raiškiojo skaitymo konkurso rajoniniame etape, kuris vyks Nemenčinės Gedimino gimnazijoje.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Renata Aranauskienė