2020-02-14 Vasario 16-osios minėjimas

102-ŲJŲ LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO METINIŲ MINĖJIMAS

2020 m. vasario 14 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė minėjo 102-ąsias Lietuvos Valstybės atkūrimo metines. Renginys prasidėjo Vinco Kudirkos Tautiška giesme. Visus salėje susirinkusius valstybinės šventės proga pasveikino direktorius A. Baranauskas.

Minėjimas prasidėjo dainomis apie Gimtinę, Lietuvos kareivėlį, savanorius, kurias atliko mokyklos mokiniai ir muzikos mokytojos G. Masalskienė ir R. Paplauskienė. Programą paįvairino muzikos mokyklas lankančių vaikų, 3-čios klasės mokinės Dovilės Švarcaitės, 5-os klasės mokinio Evaldo Švarc bei 7-os klasės mokinės Elzės Onos Kiudulaitės atliekami klasikos kūriniai.

Po šventinės programos visiems susirinkusiems pilietiškumo pamoką vedė buvęs LR Seimo pirmininkas, ilgametis Seimo narys, LSDP Garbės Pirmininkas – Česlovas Juršėnas. Garbus svečias pasidalino savo įžvalgomis apie Vasario 16-osios akto paskelbimo aplinkybes ir Kovo 11-osios istorinę reikšmę. Taip pat atsakė į vaikų pateiktus klausimus apie Seimo pirmininko darbinę aplinką ir kasdienybę. Išklausę įdomių istorijų visi susibūrėme bendrai nuotraukai.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė