Vasario 16-oji

Tai gražiai skambėjo žodžiai:
Laukas, pieva, kelias, upė.
Tai gražiai iš jų išaugo
 Vienas žodis –

LIETUVA!

(Justinas Marcinkevičius)

Vasario 16-oji visai Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos bendruomenei yra labai svarbi šventė, tai mūsų Valstybės gimimo ir laisvės diena!

Šiandien mokykloje buvo paminėta Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Mokiniai ir mokytojai prisijungė į bendrą renginį Teams platformoje. Visus pasveikino mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas, kuris palinkėjo kiekvienam mylėti Lietuvą, didžiuotis ir jausti atsakomybę už ją. Istorijos vyresnioji mokytoja Milda Daškevičienė priminė svarbius istorinius įvykius, vedusius į nepriklausomybės paskelbimą, papasakojo apie patį Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymą 1918 m., kai buvo atkurta Nepriklausoma Lietuvos valstybė.

Visi prisijungusieji kartu sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.

Šiandien į pamokas ir klasių valandėles integruotos su Vasario 16-ąja susijusios veiklos.

Sveikiname visus su Vasario 16-ąja!