Vasaris – sveikatingumo mėnuo 6 klasėje

Vasario mėnesį  šeštos klasės mokiniai pasiryžo išsikelti sveikatinimosi iššūkius.

Pirmą savaitę mokiniai, vieni arba drauge su tėveliais, spaudžiant šaltukui, lipdė ledo kalnelius, sniego namus, sniego skulptūras – katinus.

Antrą vasario savaitę šeštokai domėjosi sveiku maistu. Klasės valandėlės metu kiekvienas mokinys prieš ekraną mokė kitus klasiokus pasigaminti sveiką patiekalą. Pasigaminę gardžių patiekalų, mokiniai drauge pietavo prie kompiuterių ekranų.

Trečią savaitę šeštokai namie su tėveliais šventė Užgavėnes. Piešė kaukes, kepė blynus, šoko Užgavėnių šokius.

Ketvirtą vasario savaitę šeštokai dalyvavo žingsniavimo konkurse, kurį organizavo Mokinių taryba.

Mėnesio sveikatinimosi iššūkis buvo puikus būdas mokiniams pasportuoti, pasimankštinti, sveikai maitintis bei sužinoti, kad visa tai daryti yra tiesiog smagu!

6 klasės vadovė Žana Čuividienė