Kovo 11-osios minėjimas

SU LIETUVA – LIETUVIŠKAIS ŽODŽIAIS

2021 m. kovo 10 d. skambant dainai „Laisvė
“ pakiliai ir šventiškai nusiteikę Vilniaus r. Bezdonių “Saulėtekio” pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai susirinko paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją.

Mokyklos bendruomenę su švente pasveikino mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas.

Visi susirinkusieji kartu sugiedojo Lietuvos Respublikos himną.

Šiandien finišavo ir Lietuvių kalbos dienų renginai, nes Lietuva, Tėvynė, lietuvių kalba yra neatsiejamos, tai vienovė.

Nuskambėjus dainai „Tai gražiai gražiai…“ visos klasės pristatė savo išrinktą gražiausią lietuvišką žodį.

Su Lietuva kalbėjomės lietuviškais žodžiais: Šeima, Ačiū, Vaikystė, Meilė, Saulė, Tėvynė, Kraštas, Išmintis, Vienybė.

Mokiniai savo žodžius pristatė piešiniais, eilėmis, fotografijomis, vaizdo įrašais.

Visi drauge padėkojome Lietuvai ir lietuvių kalbai!

Direktorius Algimantas Baranauskas pasveikino mokinius, dalyvavusius rajoninėse olimpiadose, konkursuose, parodose.

Padėkojo mokiniams už gerą mokymąsi ir papildomas veiklas, mokytojams – už pasiaukojantį darbą, tėveliams už rūpestį ir paramą savo vaikams šiuo sudėtingu visiems laikotarpiu.

Buvo paskelbti Mokyklos tarybos organizuotų Žingsniavimo varžybų“ nugalėtojai ir jiems skirti linksmi pramoginiai prizai.

Renginio pabaigoje žavėjomės mokinių darbų paroda „Piešinys Lietuvai“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Vilma Petrokienė