,,TYRINĖJIMO MENAS“ VERDA!

Vilniaus r. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje toliau ,,verda“ projekto „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ veiklos – 6–7 klasių mokiniai ir Mokytojų klubas tęsia mokymąsi bendradarbiaujant, ieško kūrybinių idėjų, kaupia patirtis.

2022 m. vasario 8 d. mokiniai, vadovaujami kūrėjos Stefanijos, grupėse vykdydami skirtus pasunkinimus statė bokštus, taip tobulindami savo bendravimą, vaizduotę ir kūrybiškumą. Teikė grįžtamąjį ryšį apie patirtus įspūdžius ir jausmus. Vėliau komandose kūrė eskizus sienos meno kūriniui.

2022 m. vasario 10 d. Mokytojų klubas susitiko online. Susitikimo tema „Technologijos ugdymo procese“. Šaunioji kūrėja Aušrinė vedė po dar nepažintą TOPIA pasaulį, kuriame mokytojai išbandė Padled, Jambaard, Puzzle metodus, dirbdami grupėmis kūrė pamokas, dalinosi patirtimi. Su puikia nuotaika mokėsi bendradarbiaudami, sėmėsi idėjų pamokoms, kaupė metodų banką.

Su nekantrumu visi drauge laukiame kitų susitikimų!