MOKYKLA MINI VASARIO 16-ĄJĄ

Nuo 2022 m. vasario 7 d. mokyklos bendruomenė išradingai ruošėsi minėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Dailės ir technologijos mokytoja kartu su mokiniais kūrybinėse dirbtuvėlėse kūrė dekoracijas mokyklai papuošti. Langai „pražydo“ nuostabiomis trispalvės vėliavos spalvų karpytomis verpstėmis, o pavasarį primenanti nuostabi trispalvė puokštė padabino mokyklos koridorių. Pradinių klasių mokiniai ir mokytojos taip pat savo klases papuošė šiai šventei skirtais darbeliais.

Visą savaitę buvo vedamos istorijos ir pilietiškumo pamokos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti. Mokiniai diskutavo apie valdžios ir valstybės santykį, patriotizmą, Tėvynės meilę. 9–10 klasės mokiniai žiūrėjo, o po to aptarė, dokumentinį filmą „Vasario 16-osios akto signatarai“.

Sveikiname visus su Vasario 16-ąja!