IŠVYKA Į KAUNĄ

Birželio 9 d. 1–2 klasių mokinai vyko į Kauną.

Vaikai dalyvavo edukacinėje pramogoje VANDENYNO TYRINĖTOJAI, kurioje susipažino su pasaulio vandenynais ir sužinojo stulbinamų faktų apie jų gyventojus. Mokiniai dalyvavo interaktyviuose ir simuliaciniuose žaidimuose,  nuspalvintą jūros gyventoją paleido į virtualų akvariumą.

Taip pat lankėsi didžiausiame Baltijos šalyse, net 1500 kv. m ploto, vaikų edukaciniame pramogų centre CURIOCITY .

Daugiafunkcinio miesto įspūdį kuriančiose 12-oje pažinimo erdvių integruotos žaidybinės, edukacinės veiklos bei aktyvios pramogos, sudarytos sąlygos vaikams imituoti realaus gyvenimo situacijas, susipažinti su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

Šia turininga ekskursija užbaigėme mokslo metus ir palinkėjome vaikams saugių vasaros atostogų!