,,NERIAME“ Į NAUJĄ PROJEKTĄ

Spalio 12 d. 7 ir 8 klasių mokiniai ,,nėrė“ į naują projektą, tai yra Mo muziejaus bendradarbiaujant su Sveikatos stiprinimo fondu organizuojamas projektas ,,Emocinio raštingumo pažinimas per meno intervencijas“.

Projekte dalyvauja tik 9 mokyklos, tai Šiaurės licėjus, Vilniaus Žvėryno gimnazija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija ir kitos. Didžiuodamiesi dalyvavimu projekte, mokiniai  ir lietuvių kalbos mokytojos pradėjo veiklas su edukatore, psichologe Laura Zabiliene. Pirmojo susitikimo metu mokiniai dalinosi patirtimis apie emocijas, pažino ir apibūdino emocijas, inscenizavo nuotraukose pateiktus siužetus atkurdami emocijas. Pabaigoje susitikimo pasižadėjo kasdien atlikti namų darbus – pildyti emocijų kalendorių.