EKSKURSIJA VILNIAUS UNIVERSITETE

2022 m. spalio 18 d. 6 ir 8 klasių mokiniai ir lietuvių kalbos mokytojos vyko į Vilniaus universitetą. Ekskursijos metu mokiniai apžiūrėjo Vilniaus universiteto ansamblį ir biblioteką, susipažino su Vilniaus universiteto ir bibliotekos istorija, apžiūrėjo parodą, skirtą 500 m. Vilniaus spaudai, apsilankė P. Smuglevičiaus, J. Lelevelio ir Baltojoje salėse, Didžiajame, M. K. Sarbievijaus ir Observatorijos kiemeliuose, Šv. Jonų bažnyčioje. Ekskursijos pabaigoje mokiniams buvo mestas iššūkis – įkopti į observatorijos bokštelį. Visi įveikė stačius laiptus ir nuotaikingai nusiteikę grožėjosi nuostabia Vilniaus panorama.

Mokiniai išvargę, bet gavę daug žinių, smagiai išvyką baigė pasivaikščiojimu Vilniaus senamiesčiu.