NETRADICINĖ PAMOKA ,,DOKUMENTŲ KELIAS“

2022 m. lapkričio 16 d. 6 klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja vyko į Lietuvos centrinį valstybės archyvą, kuriame dalyvavo netradicinėje pamokoje ,,Dokumento kelias“.

Mokiniai susipažino su archyve saugomais dokumentais, mūvėdami pirštinėmis juos galėjo pavartyti, ieškojo suskaitmenintų dokumentų bazėje informacijos apie savo prosenelius, Bezdonių miestelį ir mokyklą. Aplankė foto dokumentų, filmų, popierinių dokumentų saugyklas. Dokumentų restauratorės papasakojo apie savo kruopštų darbą, parodė, kaip restauruoja, maudo ir džiovina dokumentus.

Pabaigoje pamokos mokiniai stebėjo filmą apie 1939 m. krepšinio čempionatą. Daug sužinoję ir patyrę mokiniai atsisveikino su dokumentų ,,namais“!