RAIŠKIOJO SKAITYMO KONKURSAS „VAIVOS JUOSTA“

Lapkričio 15 d.  Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaivos juosta 2022“.

Konkurso tikslas: skatinti plačiau domėtis literatūra, ugdyti kūrybiškumą ir puoselėti meninio žodžio suvokimą. Meninio skaitymo sugebėjimus vertino komisija.

Konkurse dalyvavo 25 priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai. Visi konkurso dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijai buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus.

Po ilgų diskusijų  nugalėtojais paskelbti: priešmokyklinės grupės auklėtiniai: Smiltė Marija Kasparaitytė ir Dominyka Strumilaitė, 1–2 klasių grupėje – pirmokas Aronas Rulinskas,  3–4 klasių grupėje trečios klasės mokinė Tautvilė Rimgailaitė.

Sveikiname šiuos mokinius ir linkime sėkmės lapkričio 30 d. atstovaujant mūsų mokyklą raiškiojo skaitymo konkurso rajoniniame etape, kuris vyks Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijoje.