RAJONINĖ 3-4 KLASIŲ MOKINIŲ MATEMATIKOS OLIMPIADA VILNIAUS R. BEZDONIŲ „SAULĖTEKIO“ PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE

Balandžio 5 d. Vilniaus r. Bezdonių  „Saulėtekio“ pagrindinėje  mokykloje vyko Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių matematikos konkursas „Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius ankstyvajame amžiuje domėtis matematika, mokyti matematikos žinias taikyti kasdieninėje veikloje ir ugdyti mokinių kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą, atkaklumą.

Konkurse „Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada“ dalyvavo 20 trečių ir ketvirtų klasių mokinių iš 10 Vilniaus rajono  mokyklų.

Kol mokiniai sprendė „Gabių vaikų akademijos“ paruoštas užduotis, mokyklos pradinių klasių vyresnioji mokytoja Inga Vilienė mokinius lydėjusioms mokytojoms pristatė paruoštas priemones, kurias naudoja dirbant su spec. poreikių vaikais.

Pasibaigus užduočių sprendimo laikui visiems mokiniams ir juos olimpiadai parengusiems mokytojams mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas įteikė padėkas.