STOVYKLA „SAULĖTEKIS“

Pabaigę mokslo metus ir sukaupę savyje drąsos mūsų mokyklos mokiniai eilinį kartą  ryžosi sudalyvauti vasaros poilsio stovykloje „Saulėtekis“. Šiais metais jų laukė artima pažintis su stichijomis: žeme, oru, vandeniu, ugnimi ir gyvybe. Kiekvieną dieną, dalyvaudami STEAM veiklose, jie išbandė vis naujus eksperimentus, neatsispyrė naktinio žygio iššūkiui į „uždraustą“ mišką, maudynėms ežere, kaitinimuisi pirtyje ir vakaro diskotekai. Dalyvavo edukacinėje terapinių garsų sesijoje, jogos užsiėmime, išvydo profesionalų atliktą „Ugnies šou“ programą  ir pabandė patys joje sudalyvauti.

Įvairūs iššūkiai, užduotys ir žaidimai ugdė komandinę dvasią, augino pasitikėjimą savimi bei paliko neišdildomą atostogų įspūdį. Ir, svarbiausia, stovyklos metu vaikai mokėsi nuostabių dalykų: nuoširdžios draugystės, pasitikėjimo savimi, drąsos įveikti baimes ir kliūtis. O namo parsivežė ne tik smagius atsiminimus, bet ir svarbų atradimą – kad stebuklų toli ieškoti nereikia, nes didžiausi stebukladariai esame mes patys!