IŠVYKA Į LIETUVIŲ KALBOS INSTITUTĄ

Spalio 19 dieną 5 klasės mokiniai lydimi istorijos ir lietuvių kalbos mokytojų apsilankė Lietuvių kalbos instituto edukacinėje parodoje ,,Paliesk lietuvių kalbą rankomis“. Mokinių laukė: simbolinis žodynas – šviečiantis eksponatas su atverčiamais žodžiais, kuris pristato pasirinktų žodžių kilmę, interaktyvi lietuvių kalbos abėcėlė – kiekvienos lietuviškos raidės antspaudai su jų kilmės aprašais, atspindinčiais tautos kultūrinę raidą ir istoriją; dėlionės, gestų kalbos stendas, tarmių žaidimai, išnykusių žodžių karuselė ir kiti eksponatai, kuriuos galima buvo paliesti, pažaisti ir kitaip išbandyti. Smagiausia mokiniams buvo visiems drauge sudainuoti karaoke tarmišką dainą.

Mokiniai į mokyklą grįžo gavę žinių, susidomėję, linksmai nusiteikę ir nešini iš antspaudų sudarytais savo vardais!