APSILANKYMAS DANSKE BANKE

Spalio 25 d. mūsų mokyklos mokinių grupė su lietuvių kalbos mokytojomis važiavo į Danske Banką, kuriame vyko edukacijos ir ekskursijos. Vaikai aplankė techninį barą, konferencijų organizavimo ir kitus IT skyrius, ardė kompiuterius ir kalbėjo apie juos, gyvai dalyvavo konferencijoje su banko darbuotojais Danijoje, diskutavo su Danske Banko Lietuvoje vadovu Giedriumi Dzekunsku apie mokymosi svarbą, karjeros galimybes banke ir kitais aktualiais klausimais.

Dėkojame Danske Banko Lietuvoje vadovui Giedriui Dzekunskui už nuostabią paskaitą ir ekskursiją, Lietuvos filialo vadovų vadovui Mindaugui Zaronskiui už susitikimo organizavimą ir ekskursiją, Mildai, Jūratei ir kitiems darbuotojams už edukacijas, ekskursijas, bendravimą, dovanas ir nuostabius pietus.

@danske.bank.lietuvoje  #danske