“Merė Popins” ir kt.

Šių metų lapkričio 21d. mūsų 1-10 klasių mokiniai turėjo galimybę prisiliesti prie teatro ir operos meno, išgirsti nuostabiai atliekamas arijas iš profesionalių operos solistų lūpų.
Šv. Kazimiero ordino švietimo ir mokslo tarnybos vadovė bei Operos ir baleto teatro edukacinių projektų koordinatorė Sofija Jonaitytė supažindino mokinius su spektaklių kūrėjais bei atlikėjais, su naujai kuriama opera vaikams “Merė Popins”.
Didžiausią įspūdį tiek mokiniams, tiek ir mokytojams paliko betarpiškas bendravimas su savo srities profesionalais, galimybė ne tik kartu padainuoti su operos solistais, bet ir pagroti su įvairiais muzikos instrumentais.
Dėkojame S. Jonaitytei už galimybę gyvai operos grožį pajausti tiems, kuriems kelias į Operos ir baleto teatrą ne visada įveikiamas.

Mokyklos administracija