„Kalėdiniai angelai“

Ne sniego pūkas leidžias žemėn,
Ne balti obelų žiedai –
Tai angelai Kalėdų naktį,
Pragydo žemėj nelauktai!

Šiais metais mūsų mokykloje buvo organizuotas kūrybinių darbų konkursas „Kalėdiniai angelai“ ir mokinių kalėdinių piešinių paroda. Konkurse dalyvavo visi pradinių klasių mokiniai su savo tėveliais. Angelai mus pasiekė jau gruodžio 4 d. Visi buvome nustebę darbelių gausa ir įvairove. Visi jie pasižymėjo savotišku meniškumu, originalumu, tvarkingumu, o svarbiausia kiekvienas jų skleidė kalėdinę šilumą. Parodėlę puošė angelai iš siūlų, molio, popieriaus, tešlos, karoliuku, medžio ir kitų medžiagų. Visi parodoje ir konkurse dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Ši paroda papuošė mūsų mokyklą, o jau sausio 10 d. darbai bus eksponuojami Litexpo parodų rūmuose, kur vyks šeimos festivalis „Šeimadienis“.

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Liudmila Švarcienė