Sausio 13-osios minėjimas

2015 m. sausio 10 d. penki mūsų mokyklos mokiniai kartu su kūno kultūros mokytoju Justyn Alicki, kaip ir kiekvienais metais, dalyvavo tradiciniame bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“, skirtame Sausio 13-osios aukoms atminti, kurį organizavo Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos kariuomenė ir Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija. Dalyviai bėgo Vilniaus gatvėmis ir buvo apdovanoti garbės raštais bei vaišinami karšta arbata.

Sausio 13 d. visa mokyklos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir uždegė atminimo žvakutes, Laisvės gynėjams pagerbti. Mokytojai pirmos pamokos metu priminė vaikams apie 1991 m. sausio 13-ąją, pasidalino savo išgyvenimais. Mokyklą papuošė teminis stendas, kurį kartu su mokiniais parengė dailės ir technologijų vyresn. mokytoja Violeta Petkevič.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė