Tegul skamba lietuviškas žodis…

2015 m. vasario 13 d. mūsų mokykloje įvyko 1-4 klasių raiškiojo skaitymo konkursas „Gintarėlį tau nešu ant delno“. Šis konkursas skirtas Vasario 16-tosios, Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienai paminėti.  Konkurse dalyvavo net 22 jaunieji skaitovai. Mokiniai  deklamavo Kosto Kubilinsko, Justino Marcinkevičiaus, Violetos Palčinskaitės ir kitų autorių kūrinius. Savo aiškia ir rišlia tartimi išsiskyrė 1-os klasės mokinė  Melita Savickytė. Visus sužavėjo   I-os klasės mokinys Matas Graužinis deklamavęs dalį eiliuotos Kosto Kubilinsko  poemos „Bebenčiukas ir kvailutė“. 4 klasės mokinys Viktor  Petrusevič labai natūraliai ir išraiškingai padeklamavo Anzelmo Matučio eilėraštį „Du žmogiukai“.

Konkurse  gražiai, išraiškingai deklamavo visi dalyviai.  Komisijai teko pasukti galvą išrenkant pačius geriausius. III-ia vieta pasidalino IV-os klasės mokiniai:  Armantas Karavackas ir Džiugas Sakalauskas , II-a vieta – II-os klasės mokinė Tautmilė  Jakubauskaitė ir IV-os klasės mokinys Viktor Petrusevič, o  I-ą vietą laimėjo ir į rajoninį konkursą atstovauti mūsų mokyklą vyks II-os klasės mokinė Livija Aučynaitė. Sveikiname visus dalyvavusius ir nugalėtojus. Linkime ir toliau mylėti bei  puoselėti lietuvišką žodį.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė                          Vida Jacevičienė