„RAŠOM 2015“

Vasario 2 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos 5-9 klasių mokiniai, mokytojai, mokyklos administracija dalyvavo Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso „RAŠOM 2015!“ I nuotoliniame etape. Konkursas buvo organizuojamas lietuvių kalbos pamokų metu, jį iniciavo lietuvių kalbos mokytojos Žana Čuividienė ir Elena Kondrotovič.

Dalyviai turėjo ranka rašaliniu parkeriu į pateiktus lapus perrašyti duotus tekstus. Pasirodo, tai nelengva užduotis, nes rašyti gražiai yra menas, o šiandieniniame technologijų pasaulyje rašyti ranka tapo nepopuliaru ir nemadinga.

Šis konkursas buvo skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Gražiausiai rašantys buvo pasveikinti  renginio metu. Malonu, kad dailyraščio konkurse dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: direktorius Algimantas Baranauskas, Bezdonių vidurinės mokyklos direktorė Vida Jacevičienė, istorijos mokytoja Milda Daškevičienė, pradinių klasių mokytojos Liudmila Švarcienė, Renata Aranauskienė.

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Žana Čuividienė