Visuotinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse

Šiais mokslo metais mūsų mokyklos 5-7 klasių mokiniai prisijungė prie naujos projekto „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ iniciatyvos – Visuotinės atvirų durų dienos tėvų darbovietėse, kuri vyko 2015 m. balandžio 10 d. Šią dieną mokiniai, kartu su lietuvių kalbos mokytoja, 5-os klasės auklėtoja, E. Kondratovič ir mokyklos direktoriumi A. Baranausku, lankėsi Vilniaus r. Bezdonių miestelyje įsikūrusioje UAB „Vildika“. Čia mokiniai turėjo galimybę susipažinti su biuro baldų gamybos eiga, pamatyti įvairius kompiuteriais valdomus įrenginius, pabendrauti su įmonės darbuotojais. Šioje įmonėje dirba keli mūsų mokyklą baigę mokiniai bei kai kurių mokinių tėvai.

Dėkojame gamybos meistrui Andžej Kačianovski už išsamų supažindinimą su baldų gamybos procesu.

Elena Kondratovič