OIES
Kiekvienas rugsėjis – po astrą raudoną,

Kiekvienas – sidabro gijelę į plaukus…

Nuo A iki Z –

Tas kantrybės atstumas,

Bet gera širdy, to rugsėjo sulaukus

Sveikiname visus susirinkusius Rugsėjo pirmąją!

Vieniems šis rugsėjis – pirmas, kitiems – vienas iš daugelio, tretiems – paskutinis!

Tikimės sėkmingo mūsų bendruomenės susitelkimo bendram tikslui – auginti išsilavinusius, kūrybingus vaikus, pasirengusius įveikti sunkumus. Linkime ištvermės, tarpusavio supratimo, pagarbaus bendravimo.

Sėkmingų naujų mokslo metų!

Mokslo ir žinių diena „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokiniams ir visai mokyklos bendruomenei prasidėjo šv. Mišiomis Bezdonių bažnyčioje, kurias aukojo kunigas Valentinas Šiuša.

Sveikinimo žodžius tarė bei su mokyklos naujovėmis bendruomenę supažindino mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas.

Džiaugiamės, kad tradiciškai mūsų mokinius sveikino mokyklos rėmėjai, socialiniai partneriai –

Bezdonių seniūnijos atstovė Renata Seniut bei Nemenčinės miškų urėdijos urėdas Eligijus Ryškus.

Lietuvių k. vyr. mokytoja Ž. Čuividienė