„Diena be automobilio“ bėgimo varžybos Nemenčinėje

Rugsėjo 22 d. Nemenčinės miesto seniūnija kartu su Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla ir Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija organizavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto paskelbto projekto „Judėjimo savaitė“ renginį – bėgimo varžybas, skirtas „Pasaulinei dienai be automobilio“.

Geras oras pritraukė daugiau nei 200 sportininkų, kurie varžėsi 400, 600, 1000 ir 1500 metrų distancijose. Mūsų mokyklą atstovavo 14 įvairaus amžiaus mokinių. Antroje vietoje 400 m distancijoje finišavo 4-os klasės mokinė, Silvija Karavackaitė. Mergaičių, gimusių 2003-2004 m., grupėje 600 metrų bėgime, antrąją vietą užėmė 7-os klasės mokinė, Kamilė Jakubauskaitė.

Nemenčinės miesto seniūnas Mečislav Borusevič visus varžybų dalyvius apdovanojo proginiais medaliais. Varžybų prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir taurėmis.

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvavusius šiose bėgimo varžybose.

Kūno kultūros vyresn. mokytojas Justyn Alicki