EUROPOS KALBŲ DIENA

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms.

Visą savaitę mūsų mokykloje 5-10 klasių  mokiniai  klasių valandėlių metu piešė Europos šalių plakatus, kuriuose turėjo atsispindėti šalį reprezentuojantys akcentai: vėliava, valstybinė kalba, žodžiai.

Lietuvių kalbos mokytoja drauge su užsienio kalbų mokytojais organizavo viktoriną „Ar tikrai mylim Lietuvą?“. Klasių komandos atkakliai varžėsi, joms teko atsakyti į įvairiausius klausimus. Taip mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias. Renginys pavyko, mokiniai buvo aktyvūs, sąmojingi, išradingi ir kūrybingi.

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Ž. Čuividienė