Rudens sporto šventė „Gerumas mus vienija“

Spalio 7 dieną Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinėje  mokykloje vyko rudens sporto šventė, kurios šūkis – „Gerumas mus vienija“. Šios akcijos tikslas – pažadinti mokinių solidarumo jausmą ir priminti, jog čia esame ne vien dėl savęs, bet ir dėl kitų žmonių.

5-10 klasių mokiniai, vadovaujami kūno kultūros mokytojo Justino Alicki, dalyvavo dviračių žygyje.

Gerai nusiteikusi moksleivių dviratininkų kolona pajudėjo Nemenčinės link. Kelionė neprailgo ir po valandos važiavimo pasiekėme senelių namus ,,Senevita“, kurie įsikūrę miške prie Nemenčinės.  Kiekvienam senoliui buvo  įteiktos popierinės gėlės su palinkėjimais, kurias gamino patys mokiniai per  dailės pamokas su mokytoja Violeta Petkevič.  Gėles senoliai priėmė su šypsena ir nuoširdžiai dėkojo, kad jų nepamirštame.  Jiems buvo malonu, jog senjorai rūpi ne tik savo giminaičiams, bet ir jaunimui – jiems tai yra  viltis, dėl ko gyventi.

Po to važiavome prie ežero iškylauti. Kepėme dešreles ant laužo, šiltai šnekučiavomės su vaikais.  Pasistiprinę ir pasigrožėję gražia gamta sugrįžome į mokyklą.

Jauniesiems dviratininkams sekėsi puikiai – žygio dalyviai įveikė 20 kilometrų distanciją.

[nggallery  id=120]

Tikybos mokytoja Gražina Pirmaitienė