TAIZÉ

2015 m. spalio  20 d. Bezdonių  ,,Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje jau ketvirtą kartą vyko Dievo šlovinimo pamaldos – Taizé, kurią gaivina du siekiai: gyvenimas bendrystėje su Dievu per maldą ir prisiimta atsakomybė tapti taikos, ramybės ir pasitikėjimo skleidėjais žmonijos šeimoje.

Jose dalyvavo 7 mokyklų  atstovai iš: Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos, Riešės gimnazijos, Vilniaus vaikų socializacijos centro, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos, Bezdonių J. Slovackio gimnazijos, Lietuvos katalikių moterų sąjungos vaikų ir jaunimo paramos centro, Paberžės ,,Verdenės“ gimnazijos bei Bezdonių Švč. Mergelės Marijos, Aušros Vartų Gailestingumo Motinos bažnyčios kunigas Arūnas Mitkevičius.

Renginys prasidėjo V. Rudzinsko ,,Kai manęs nebus“ poezija, skirta mirusiųjų atminimui.   Taizé pamaldų metu buvo atliekamos giesmės, kurias paruošė muzikos mokytoja Gintarė Masalskienė. Giedant giesmes visi drauge jautėme artumą vienas kitam.

Po renginio visi  vaišinomės suneštinėmis vaišėmis, vėliau svečiai varžėsi  linksmose estafetėse. Išrinkome ir pirmos vietos nugalėtojus –  Lietuvos katalikių moterų sąjungos vaikų ir jaunimo paramos centro vaikinus.

Pabuvę kartu ir atgavę sielos ramybę išsiskyrėme iki kito susitikimo Taizé pamaldose.

Tikybos mokytoja Gražina Pirmaitienė