RUDENS GĖRYBIŲ PARODA

Vos tik įpusėjus rudens sezonui, visus pradinių klasių mokinius ir jų tėvelius pakvietėme dalyvauti tradicinėje parodoje „Stebuklai iš rudens gėrybių“.

Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, bendraujant su šeimos nariais. 1-4 klasių mokiniai ir jų tėveliai, darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Parodėlė patraukė daugelio dėmesį, kadangi kiekvienas darbelis buvo savaip gražus ir įdomus. Rudeniniai stebuklai pasakiškai papuošė mūsų mokyklos koridorių.

Visi parodėlės dalyviai buvo apdovanoti. Jiems įteikti padėkos raštai bei saldžios ir naudingos dovanėlės.

Dėkojame pradinių klasių mokiniams bei jų tėveliams už nuostabius darbelius ir aktyvų dalyvavimą parodoje.

Pradinio ugdymo mokytoja Inga Vilienė