„Mažojo princo dirbtuvės“ mūsų mokykloje

Lapkričio 20 d. į mūsų mokyklą atvyko „Mažojo princo dirbtuvės“ ir teatro kolektyvas. Kūrybinėse dirbtuvėse 4-5 ir 6 klasių mokinių grupės dirbo su būsimojo šios teatro trupės statomo spektaklio dekoracijomis bei scenarijumi, kuriant personažus ir įsivaizduojant, kuo ir kaip jie gyvena. Vaikai, dalyvaujantys šiose dirbtuvėse, prisidėjo prie spektaklio kūrimo. Tuo pačiu sužinojo, kaip kuriamos teatro dekoracijos, personažai, scenarijus.

Džiugu, kad šis renginys mokiniams paliko didelį įspūdį:

„Man labai patiko šis renginys, nes viskas buvo neįprasta. Pvz. paprastame renginyje tu sėdi ir žiūri koncertą, o čia reikėjo sukurti filmą bendradarbiaujant tarpusavyje“  Vilius –  6 kl.

„Filmo personažo Gabetos plaukai buvo įvairių spalvų ir labai ilgi. Mes užsidėję tuos plaukus vaikščiojom po mokyklą, bandėm pajusti, kaip jaučiasi ta mergaitė, su tokiais ilgais plaukais. Ačiū“ – Greta – 6 kl.

„Man labai patiko ir norėčiau, kad atvažiuotų teatro kolektyvas“ Valentina – 6 kl.

[Nuotraukos]

Mokyklos info.