Edukacinė pamoka „Piešimas ant vandens“

Kalėdos – džiaugsmo metas, o džiaugtis mokykloje mokomės įvairiausiais būdais. Gruodžio 21 d. 5 ir 8 klasių merginos išsiruošė į Vilnių, į „Kūrybos laisvės“ meno mokyklėlę, kurioje puikiai praleido laiką, piešdamos ant vandens. Sužinojome, kad šis piešimo būdas atsirado dar XII amžiuje, Kinijoje, o šiomis dienomis – tai tradicinis piešimo būdas Turkijoje, išklausėme mokytojos pamokymus, pačios pradėjome maišyti spalvas ir pastebėjome pirmuosius spalvų derinius, atsiradusius ant vandens paviršiaus. Džiaugėmės, kad pavyko išgauti įvairiaspalves gėles, širdeles, ornamentus ir netgi veidelius. Skambant Kalėdinei muzikai mėgavomės šia galimybe ir pačios likome nustebintos gautais rezultatais. Nuoširdžiai dėkojame „Kūrybos laisvės“ meno mokyklėlės įkūrėjai Inetai už jaukiai ir netradiciškai praleistą laiką.

5-os klasės vadovė, anglų kalbos mokytoja Judita Kuralavičiūtė