Vasario 16-oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena

Vasario 12 d. mūsų mokykloje vyko Vasario 16-osios – Lietuvos atkūrimo dienos minėjimas. Renginys prasidėjo V. Kudirkos tautine giesme. 7-os klasės mokinė Anastasija Šliuževičiūtė perskaitė 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Valstybės atkūrimo aktą.

Po to skambėjo patriotinės dainos apie Lietuvą, jos nepakartojamą gamtos grožį, žmones. Visus linksmai nuteikė pradinių klasių mokinių instrumentinio ansamblio atliekami muzikiniai kūriniai ir 5-os klasės mergaičių šokiai, kuriuos paruošė muzikos mokytoja G. Masalskienė ir šokių mokytoja R. Gumbaragienė.

Minėjimo metu buvo apdovanoti visi mokiniai, kurie garsina mokyklos vardą rajone ir respublikoje. Už dalyvavimą:

• biologijos olimpiadoje apdovanotas 10-os klasės mokinys Darius Pečiul;
  • respublikiniame Konstitucijos egzamine ir rajoninėje istorijos olimpiadoje apdovanotas 9-os klasės mokinys Justinas Kaminskas;
  • sportinėse varžybose apdovanota 7-os klasės mokinė Kamilė Jakubauskaitė;
  • Meninio skaitymo konkurso rajoniniame etape apdovanota 7-os klasės mokinė Anastasija Šliuževičiūtė;
  • Nacionaliniame V. Kudirkos konkurse „Rašom 2016“ apdovanoti dailiausiai rašę 5-os ir 7-os klasės mokiniai.

Dailės ir technologijų vyresn. mokytoja V. Petkevič kartu su mokiniais paruošė teminį stendą, skirtą Vasario 16-ąjai.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė