Susitikimas su poetu D. Gintalu

Vasario 12 d. į mūsų mokyklą buvo atvykęs poetas, vertėjas, literatūros ir meno kritikas Dainius Gintalas. Jis pravedė 2-os klasės mokiniams kūrybinį užsiėmimą „Mes galime kurti eiles“. Vaikus supažindino su eilėraščių įvairove, papasakojo kaip eilėraščius galima iliustruoti, pristatė siurealistinius paveikslus, bei juos aptarė. Po to vyko pati įdomiausia proceso dalis, kai mokiniai patys kūrė eilėraščius. Eilėraščiai pasižymėjo savo įvairove, paprastumu, nuoširdumu ir humoru.

Po kūrybinės dalies vyko aptarimas ir eilėraščių analizė. Poetas trumpai papasakojo savo biografiją ir pristatė savo kūrybą. Esame labai dėkingi, kad turėjome tokią puikią galimybę gyvai išgirsti paties poeto skaitomas jo eiles.

Pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Liudmila Švarcienė