SKAITOVŲ KONKURSAS

Kovo 9 d. mūsų mokykloje vyko pradinių klasių raiškiojo skaitymo konkursas „MANO GIMTINĖ – LIETUVA“. Mokiniai skaitė lietuvių poetų ir rašytojų kūrinius, kurie vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai. Vaikai puikiai perteikė kūrinių nuotaiką, mintį, o jų skaitymą vertino komisija.
Iš 17 dalyvių išrinkti 5 geriausieji: I vietos laimėtojas Evaldas Švarc (1 kl.), II vietos – Kornelijus Vinciūnas (2 kl.), III vietos – Silvija Karavackaitė (4 kl.). IV vieta pasidalino Teodoras Rulinskas (1 kl.) ir Tautmilė Jakubauskaitė (3 kl.). Atstovauti mūsų mokyklą rajoniniame meninio skaitymo konkurse, komisija patikėjo I – III vietų nugalėtojams.
Konkurso dalyviai už puikius pasirodymus iškilmingai apdovanoti renginyje kovo 10 d., minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Prizinių vietų laimėtojai džiaugėsi diplomais ir spalvingomis knygelėmis. Visi dalyviai gavo padėkos raštus bei saldžias dovanėles.

Pradinio ugdymo mokytoja Inga Vilienė