Kovo 11-osios minėjimas

2016 m. kovo 10 d. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos mokytojai ir mokiniai minėjo Valstybės atkūrimo 26-ąsias metines. Kartu su mokyklos bendruomene šventėje dalyvavo Vilniaus miesto Antakalnio seniūnijos vokalinis-instrumentinis ansamblis „Šilo aidai“. Ansambliui vadovauja Gražina Berkelienė ir Petras Kosciukas.

Tradiciškai, visi susirinkusieji kartu su Baltarusijos Rimdžiūnų vidurinės mokyklos lietuvių mokomąja kalba mokiniais ir mokytojais, tiesioginiu internetiniu ryšiu, giedojo Tautišką giesmę. Šventės proga sveikinimo žodžius tarė Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas ir Rimdžiūnų vidurinės mokyklos direktorė Svetlana Lukšienė. Taip pat žodį tarė ir Bendrovės „Kraštiečiai“ prezidentas, „Gervėčių“ klubo pirmininkas Alfonsas Augulis, kuris pas mus atvyko kartu su laikraščio „Lietuvių Godos“ vyr. redaktore Marija Šakniene.

Šventės metu  mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas apdovanojo Nacionalinio diktanto bei Skaitovų konkurso dalyvius.

Po to visi klausėmės ansamblio „Šilo aidai“ koncerto. Skambėjo patriotinės dainos apie Lietuvą. Ansambliečių būrelyje labai smagu buvo matyti buvusią ilgametę mūsų mokyklos fizikos mokytoją Genovaitę Olšauskienę.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė