1-5 klasių mokinių mokslo metų pabaigos šventė

Gegužės 31 d. pradinukams ir penktokams mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis.

1-5 klasių mokiniai susirinko mokyklos kieme, kur mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas ir pavaduotoja ugdymui Leonora Rymkevičienė įteikė ketvirtokams pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimus.

Šventę vedė trečios klasės mokiniai, juos ruošė mokytoja Inga Vilienė. Šventę papuošė mokinių  dainos ir šokiai.

Mokyklos direktorius padėkos raštais apdovanojo visus puikiai, gerai ir labai gerai mokslo metus baigusius mokinius, konkursų, olimpiadų nugalėtojus ir prizininkus. Pavaduotoja palinkėjo visiems saugios ir turiningos vasaros, o mokyklos jauniausieji džiaugėsi diplomais ir pagaliau prasidėjusiomis atostogomis.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Renata Aranauskienė