PROGRAMA „ĮVEIKIAME KARTU“

Norime pasidžiaugti , kad mokykloje buvo sėkmingai įgyvendinta prevencinė programa „Įveikiame kartu“, skirta I-II klasių moksleiviams ir jų tėveliams.

Buvo suorganizuota 10 užsiėmimų vaikams ir 10 – tėvams (1k./sav.; viso 10 sav.) apie mūsų emocinį pasaulį, jausmų raiškos ypatumus, bendravimo įgūdžius ir pan.

Programos metu moksleiviai drauge su mokytoja mokėsi, žaidė, piešė, kalbėjo. Tai darė individualiai ir grupelėmis.

Popietinėje veikloje, mokyklos  psichologė su mamytėmis kalbėjo apie: savęs pažinimą (t.y. savo elgesio priežasčių ir padarinių suvokimo svarbą auklėjant vaikus) bei vaiko emocinį pasaulį (raidą, jausmų raišką ir pan.).

Tikimės, kad įgytos žinios ir įgūdžiai palengvins ne tik mokymosi procesą, bet  ir įprasmins mūsų visų bendradarbiavimą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems – vaikučiams ir mamytėms!

Mokyklos psichologė Ernesta Remouchamps ir pradinio ugdymo vyresn. mokytoja Liudmila Švarcienė