MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ

2016 m. birželio 3 d. mūsų mokykloje vyko mokslo metų pabaigos šventė.

Renginio pradžioje buvo pagerbti dešimtokai ir jų klasės vadovė Žana Čuividienė. Mokiniai atliko įvairias užduotis, kurias jiems parengė Žana Čuividienė ir buvusi dešimtokų auklėtoja Gintarė Masalskienė, kuri atliko dainą „ .

Gražius palinkėjimus tarė Bezdonių Švč. Mergelės Marijos Aušros Vartų Gailestingumo Motinos bažnyčios kunigas Arūnas Mitkevičius, mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas ir pavaduotoja Leonora Rymkevičienė. Mokiniams buvo įteikti ilgai laukti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Dešimtokų tėvelių atstovai padėkojo mokyklai ir mokytojams.

Buvo įvertinti ir kitų mokyklos mokinių pasiekimai. Mokiniai buvo apdovanoti už labai gerą mokymąsi, aktyvią kultūrinę veiklą, sportinius pasiekimus, dalyvavimą įvairių dalykų olimpiadose.

Šį renginį šauniai pravedė 7-os klasės mokinė Anastasija Šliuževičiūtė ir anglų kalbos mokytoja Judita Kuralavičiūtė. Po renginio visi vaikai rinkosi savo klasėse, kur vaišinosi picomis ir ledais.

Istorijos vyresn. mokytoja Milda Daškevičienė