Išvyka dviračiais į „Senevitą“

2016 m. rugsėjo 29 d. Bezdonių ,,Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje,  jau antrą kartą vyko rudens sporto šventė, kurios šūkis – ,,Gerumas mus vienija“.  Šios akcijos tikslas – ugdyti vaikų pagarbą ir empatiją senyvo amžiaus žmonėms.

Rugsėjo 28 d. mokykloje 9-10 klasių  mokiniai su dailės ir technologijų mokytoja Violeta Petkevič kepė obuolių pyragus, kurie buvo skirti pavaišinti globos namų ,,Senevita“ senelius.

6-10 klasių mokiniai, išklausę kūno kultūros mokytojo Justino Alicki instruktažo, kaip reikia elgtis kelyje važiuojant dviračiu, kartu su pavaduotoja ugdymui Leonora Rymkevičiene, išsiruošė į Nemenčinę.

Kiekvieną senelį vaikai pavaišino pyragu.  Senoliai  nuoširdžiai dėkojo už tai, kad mokiniai jų nepamiršta.

Pasisvečiavę „Senevitoje“  dviračiais važiavome į sodybą iškylauti. Bendravome ir kepėme dešreles ant laužo. Pasistiprinę visi sugrįžome į mokyklą.

Tikybos vyresn. mokytoja Gražina Pirmaitienė