Kamilė Jakubauskaitė gerai startavo Lietuvos mokinių jaunių , jaunučių ir vaikų slidininkų vasaros čempionate

2016 m. spalio 7-8 d. įvyko Lietuvos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų slidininkų vasaros čempionatas. Čempionatas vyko dvi dienas – penktadienį Anykščiuose jaunieji slidininkai varžėsi kroso rungtyje, o šeštadienį Ignalinoje jėgas išbandė riedslidžių rungtyje. Šiemet oras buvo vienas iš stipriausių varžovų, kuris kai kuriems sportininkams stipriai pakoregavo rezultatus.

Penktadienį kroso rungtyje sportininkai varžėsi distancijose nuo vieno iki penkių kilometrų sudėtingoje, kupinoje ilgų pakilimų bei aštrių nusileidimų ir posūkių trasoje. Lietingas oras nuo pat ryto padidino trasos sudėtingumą, bet sportininkai stojo į startą su pakankamai gera nuotaika. Vieno kilometro distancijoje sportininkų tarpe varžėsi Kamilė Jakubauskaitė. Ji penkiomis sekundėmis aplenkė savo varžovę, ignalinietę Deimantę Šerėnaitę, bei dvylika sekundžių kitą Vilniaus rajono sportininkę Kamilę Stefanovič ir finišavo pirma. Kamilė 1 kilometrą nubėgo per 4 min. 47 sek.

Antrą varžybų dieną sportininkai vėl turėjo taikytis su labai lietingu oru. Varžybos vyko itin sunkiomis sąlygomis – dėl lietaus riedslidžių trasos danga tapo slidi, o balos vietomis labai apsunkino važiavimą.

Jauniausiųjų vaikų, mergaičių grupėje Kamilė Jakubauskaitė liko ketvirta, 2 km reidslidėmis nuvažiavusi per 6 min. 20 sek.