Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 d. minime Europos kalbų dieną. Europos valstybėse šią dieną  organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, ugdyti pagarbą gimtajai kalbai bei visoms Europoje vartojamoms kalboms.

Šiais metais mūsų mokykloje nuspręsta paskelbti Europos kalbų dienos savaitę. 5-10 klasių mokiniai klasės valandėlių metu pristatė Europos šalis, kurias aplankė vasaros atostogų metu. Taip pat mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo  gimtosios kalbos žinias dalyvaudami lietuvių kalbos mokytojos Žanos Čuividienės parengtoje viktorinoje. Kiekviena klasė kūrė  po spalvingą straipsnį mokyklos stendui.

Anglų kalbos mokytoja  Judita Kuralavičiūtė su 7 klasės mokiniais pristatė projektą „Britų kultūra“. Mokiniai domėjosi britų kultūra, įžymiais žmonėmis, tradiciniais patiekalais, istorija. Rusų kalbos mokytoja Žaneta Gasperovič su 8 klasės mokiniais rengė prezentaciją apie Rusiją. Mokiniai dalyvavo plakatų konkurse.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja. Žana Čuividienė