Futbolo festivalis „Live Your Goals“ Nemenčinėje

2015 metų vasarą Lietuvoje startavusi pasaulinė kampanija „Live Your Goals“ („Įgyvendink savo svajones“) siekia paskatinti merginas ir moteris dalyvauti futbolo veikloje.

Šiais metais rugsėjo 20 dieną Nemenčinės stadione vyko Lietuvos futbolo federacijos organizuojamas mergaičių futbolo festivalis ,,Live your goals“. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės. Įvairaus amžiaus merginos galėjo pademonstruoti savo vikrumo, koordinacijos ir kamuolio varymo gebėjimus. Dalyvės buvo apdovanotos vardiniais FIFA marškinėliais.

Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjos Greta Kaselytė, Vestina Neverdauskaitė ir Kamilė Vaičiulaitytė, šios kampanijos ambasadorės, džiaugėsi festivalio masiškumu bei dalyvių entuziazmu.

Kūno kultūros vyresn. mokytojas Justyn Alicki