Puikus biatlonininkų startas Ignalinoje

Rugsėjo 16 dieną stipriausieji Lietuvos mokiniai iš Visagino, Ignalinos, Anykščių, Vilniaus ir Nemenčinės varžėsi sprinto rungtyje riedslidėmis dėl Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų biatlono vasaros čempionato medalių. Tarp jų buvo ir mūsų mokyklos 8-os klasės mokinė, Kamilė Jakubauskaitė.

Biatlonininkai varžėsi nuo 4 km iki 7,5 km distancijose su šaudymu gulint ir stovint, kur už kiekvieną netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 150 m baudos ratą.

Mergaičių grupėje labai gerai pasirodė Viktorija Romanova ir Kamilė Jakubauskaitė, atsistojusios ant nugalėtojų pakylos 4 km sprinto distancijoje. Kamilė Jakubauskaitė greitai važiavo riedslidėmis ir, nors šaudykloje suklydo septynis kartus, užėmė 3 vietą, įveikusi 4 km per 16 min. 24 sek.

Sveikiname Kamilę su geru startu!

Kūno kultūros vyresn. mokytojas Justyn Alicki