Pažintinis – edukacinis projektas „Vilniaus rajono mažųjų miestelių kultūrinio paveldo pažinimas“

Šių metų lapkričio 18 dieną Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos 7, 9 klasių mokiniai, kartu su direktoriaus  pavaduotoja Leonora Rymkevičiene bei lietuvių kalbos mokytoja Elena Kondratovič,  lankėsi Vilniaus Bažnytinio paveldo muziejuje, kur vyko pažintinio-edukacinio projekto „Vilniaus rajono mažųjų miestelių kultūrinio paveldo pažinimas“ apibendrinimas.

Ekskursija buvo išties turininga: mokiniai stebėjo įvairių mažųjų Vilniaus rajono mokyklėlių (tarp jų ir Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos) pristatymus,  susipažino su įspūdingais auksakalystės šedevrais – Vilniaus katedros lobynu bei turėjo galimybę pasigaminti papuošalus (kryžiukus) „shrink plastic“ technika.

Nuoširdžiai dėkojame žurnalo „Magnificat vaikams“ redaktorei Inesai Vaitkūnaitei už galimybę dalyvauti projekte ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo.

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja  Elena Kondratovič