Mokinių apsilankymas VGTU grafinių sistemų katedroje

2017 m. sausio 18 d. mūsų mokyklos mokinių 5,6,8 kl. grupė kartu su mokytoja Žana Čuividiene ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Leonora Rymkevičiene lankėsi Fundamentinių mokslų fakulteto Grafinių sistemų katedroje. Vizito metu mokiniai susipažino su Skaitmeninių vaizdų apdorojimo studentų atliekamais darbais, su Multimedijos ir kompiuterinio dizaino mokymo laboratorijoje esančia įranga. Vaikai turėjo praktinį užsiėmimą Multimedijos ir kompiuterinio dizaino klasėje, kuris vyko 2 val. Užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti ir patys išbandyti pagrindinius komercinės sistemos vartotojo sąsajos įrankius.

Norime padėkoti užsiėmimą vedusiai grafinių sistemų katedros asistentei, mūsų mokyklos mokinių mamai, Jolantai Jundienei už įdomią, informatyvią edukacinę veiklą.

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Žana Čuividienė