DALYVAVIMAS RESPUBLIKINĖJE BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ 7-12 (GIMNAZIJŲ I-IV) KLASIŲ MOKINIŲ INTEGRUOTOJE TIKYBOS-DAILĖS-GEOGRAFIJOS-PILIETIŠKUMO KONFERENCIJOJE „KOL MES VISI KAIP VIENAS“

2019 m. kovo 22 d. mūsų mokyklos 9-os klasės mokinys Aleksas Azarenko  kartu su tikybos mokytoja Gražina Gricevičiene dalyvavo Respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 (gimnazijų I-IV)  klasių mokinių integruotoje tikybos-dailės-geografijos-pilietiškumo konferencijoje „Kol mes visi kaip vienas“, skirtoje  paminėti 2019-uosius – Jėzuitų misijos Lietuvoje, Lietuvos Nepriklausomybės kovų atminimo bei Pasaulio lietuvių metus. Konferencija vyko Vilniaus Radvilų gimnazijoje. Aleksas pristatė pranešimą  tema „Jėzuito Andriejaus Bobolos nuopelnai Lietuvai“, kuriame atskleidė Šv. Andriejaus Bobolos gyvenimą, veiklą bei nuopelnus mūsų šaliai. Už dalyvavimą konferencijoje visi konferencijos dalyviai  gavo padėkas ir dovanas.

Tikybos mokytoja Gražina Gricevičienė